Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Rozpoczął się kolejny sezon międzyszkolnych rozgrywek koszykarskich. Po trzech latach pełnych sukcesów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim, zawodniczki z rocznika 2000 opuściły mury 14 LO. Spowodowało to istotną zmianę pokoleniową w reprezentacji koszykówki dziewcząt, bowiem drużynę zasiliły młodsze licealistki z klas I i II a nawet z klasy wstępnej 1EP! Jak pokazały pierwsze mecze, poziom sportowy i aspiracje zespołu pozostają niezmiennie na najwyższym poziomie. Głęboko wierzymy, że nowa drużyna powtórzy wspaniałą historię swoich poprzedniczek i zdominuje rozgrywki w naszym województwie.

Dotychczasowe wyniki:

VI LO – XIV LO 39:51

XIV LO – I LO 80:16

Skład zespołu: Laura Boniewska, Oliwia Malinowska, Julia Podwyszyńska, Amelia Walczak, Anna Bujek, Katarzyna Druciarek, Natalia Pyra, Zuzanna Chmiel, Martyna Borejza, Karolina Molak Trener: Marcin Szewczyk

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0683_edited.jpg

XIV LO