28 marca br. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”. Głównym celem konkursu była prezentacja twórczości uczniów ukazująca wizję Szczecina w 2050 roku, w kontekście tematu, zarówno za pomocą słowa pisanego jak i obrazu.

Nasi uczniowie mogą również pochwalić się sukcesami na tym polu: Olga Bayer II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i siódmych i ósmych klas szkół podstawowych, praca plastyczna;

Antonina Bartosiewicz III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, praca literacka.

Serdecznie gratulujemy.

ZSO NR 2