Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

26 maja w Centrum Bankietowo – Konferencyjnym Ambasador odbył się bal trzecioklasistów z naszego Gimnazjum Nr 32 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Uczniowie kurtuazyjnie powitali nauczycieli pięknymi różami, a następnie pani dyrektor Anna Kowalczyk oficjalinie otworzyła imprezę, życząc wszystkim dobrej zabawy tanecznej. Młodzież bawiła się na parkiecie żywiołowo przy przebojach muzycznych kilku generacji. Nie zabrakło przyjemności kulinarnych a także emocji podczas robienia zdjęć w fotobudce. Ten jedyny w swoim rodzaju wieczór będzie miłym wspomnieniem dla ostatniego już rocznika naszych gimnazjalistów.

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0713_edited.jpg

XIV LO