Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

W poniedziałek 14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, którego przewodnim hasłem stały się słowa greckiego filozofa, Platona: Myśleć co prawdziwe, czuć co piękne, kochać co dobre. Na początku imprezy licealiści klas pierwszych i klasy wstępnej złożyli ślubowanie, wstępując oficjalnie w poczet uczniów XIV Liceum Ogólnokształcącego. Następnie wysłuchaliśmy przemówienia pani dyrektor Anny Kowalczyk a także wystąpienia prowadzących na temat historii i znaczenia dla polskiej oświaty KEN, powstałej w epoce oświecenia. W dalszej kolejności obejrzeliśmy bogaty program artystyczny, składający się z recytacji wierszy, piosenek, jak również humorystycznej scenki teatralnej z życia szkoły. Miłym gestem ze strony Samorządu Uczniowskiego było przekazanie dyrekcji oraz nauczycielom życzeń i kwiatów, wyrażających wdzięczność i uznanie dla trudnej pracy pedagogicznej.

.

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0610_edited.jpg

XIV LO