Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/siepomagaimg.pl/uploads/cause/main_photo/19754/big_75a41193-9f6d-4af6-8f05-92c15c8acaf4.jpg'

Lucek to mały chłopiec, który potrzebuje pomocy dobrych ludzi. Jest synkiem naszego absolwenta, Tomka Grzesika. Jeszcze całkiem niedawno siedział w szkolnej ławce. Dzisiaj to dzielny tata, który z żoną próbują uratować bardzo chorą nóżkę swojego synka,  Lucka. Więcej o akcji charytatywnej, można  dowiedzieć  się na stronie „Siepomaga”, w zakładce „Niezwykła nóżka Lucka”.

Drodzy uczniowie, nauczyciele – dajmy wsparcie akcji charytatywnej i dołóżmy się do skarbonki Lucka. Pomóżmy, dobro wraca do człowieka!

Lucjan Grzesik - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

ZŁOTA SZKOŁA 2020