Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Lucek to mały chłopiec, który potrzebuje pomocy dobrych ludzi. Jest synkiem naszego absolwenta, Tomka Grzesika. Jeszcze całkiem niedawno siedział w szkolnej ławce. Dzisiaj to dzielny tata, który z żoną próbują uratować bardzo chorą nóżkę swojego synka,  Lucka. Więcej o akcji charytatywnej, można  dowiedzieć  się na stronie „Siepomaga”, w zakładce „Niezwykła nóżka Lucka”.

Drodzy uczniowie, nauczyciele – dajmy wsparcie akcji charytatywnej i dołóżmy się do skarbonki Lucka. Pomóżmy, dobro wraca do człowieka!

Lucjan Grzesik - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

SREBRNA SZKOŁA 2019

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0143_edited.jpg

XIV LO