Dnia 14 listopada odbyło się w naszej szkole spotkanie licealistów klasy 1BG z panem Konradem Wasielewskim, czterokrotnym mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w wioślarstwie. Nasz gość opowiedział o najważniejszych sukcesach w swoim życiu sportowym oraz o pomysłach na ciekawe działania po zakończeniu kariery. Pan Konrad zachęcał młodzież do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Oprócz zrobienia pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografów uczniowie mieli okazję zadać mistrzowi pytania dotyczące treningów, diety i dbania o dobrą kondycję.

dsc_0094_edited.jpg

XIV LO