Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

We wtorek, 19 listopada, klasa 1BG uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych z zakresu profilaktyki zakażeń HIV/AIDS, zorganizowanych przez Państwową Powiatową Stację Sanitarną oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Zajęcia zostały przeprowadzone przez panią Magdalenę Stachel, kierownika Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE. Przed przystąpieniem do ćwiczeń młodzież wysłuchała wykładu o specyfice wirusa HIV, objawach AIDS i sposobach zapobiegania zakażeniom, wygłoszonego przez panią Małgorzatę Kłys – Rachwalską z Poradni Nabytych Niedoborów Immunologicznych SPWSZ. Na spotkaniu w Sali Rycerskiej UW cenne dla młodzieży były również najnowsze dane statystyczne, dotyczące zakażeń wirusem HIV w naszym województwie i w skali całego kraju. Na zakończenie odbyły się pokazy udzielania pierwszej pomocy, podczas których wszyscy chętni uczniowie mogli trenować swoje umiejętności.

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0740_edited.jpg

XIV LO