Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Dyżur telefoniczny pedagoga dla uczniów i rodziców:

  • poniedziałki w godz. 9 - 13
  • środy w godz. 10 - 14

Telefon: 91 489 53 21

Miło nam poinformować, że 6 lutego br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, nasza uczennica Weronika Dziejko odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020. W wydarzeniu uczestniczyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Weronice gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0770_edited.jpg

XIV LO