Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Dyżur telefoniczny pedagoga dla uczniów i rodziców:

  • poniedziałki w godz. 9 - 13
  • środy w godz. 10 - 14

Telefon: 91 489 53 21

„Na pewno Pańskie stanowisko wiąże się z różnym odbiorem wśród mieszkańców, zarówno tym ciepłym, jak i chłodnym, pełnym złości…”. To fragment zwycięskiego listu do Prezydenta Szczecina, który napisała nasza licealistka - Weronika Ślęzak z klasy 2D, w ramach konkursu zorganizowanego przez Forum Samorządowe na temat wizji sprawowania urzędu. Nagrodą za I miejsce była między innymi wizyta w gabinecie Prezydenta Piotra Krzystka w Urzędzie Miasta.

Opiekunem merytorycznym uczennicy była pani Katarzyna Bednarek.
 
                              Gratulujemy osiągnięcia!

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0668_edited.jpg

XIV LO