Zapraszamy do kontaktu telefonicznego uczniów i rodziców. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty edukacyjnej  naszej szkoły.
Do usłyszenia :).

14 kwietnia br. odbył się w 14 LO wojewódzki etap XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Startowało w niej 69 uczniów z różnych szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Z naszej szkoły wzięło udział trzech licealistów z klasy IIIb (opiekun p. Bożena Dąbrowska – Raszkowska), którzy uzyskali wysokie osiągnięcia:

• II miejsce- Michał Kośmicki
  • IV miejsce - Marcin Popławski
  • V miejsce - Edyta Dereń

Osoby te będą reprezentowały szkołę w etapie centralnym Olimpiady w dniach 6-8 czerwca.

GRATULUJEMY SUKCESU I TRZYMAMY KCIUKI W DALSZYCH ZMAGANIACH !!!

ZŁOTA SZKOŁA 2020

dsc_0740_edited.jpg