BIP

„CZTERNASTKA” – SREBRNĄ SZKOŁĄ 2018 PDF Drukuj Email

2018-srebrne-liceum-perspektywyZ wielką satysfakcją informujemy, że 10 stycznia br. 14 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało znaczące notowania w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY, zdobywając zaszczytny tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”. Wśród najlepszych liceów w Szczecinie awansowaliśmy na 5–te miejsce, a w skali kraju na pozycję 203. Nasz sukces to niewątpliwie zasługa wysokiego poziomu nauczania oraz dobrej atmosfery między gronem pedagogicznym i ambitnymi uczniami.

Gratulujemy naszej Dyrekcji, kadrze nauczycielskiej i licealistom!

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie