BIP

Kolejny dobry mecz naszej drużyny
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

mecz 5 1W czwartek 29 października odbyl sie kolejny dobry mecz naszej reprezentacji w piłkę nożną, tym razem nasza druzyna zmierzyla sie z uczniami Liceum Ogolnokształconego nr 5. Przez pierwsze minuty gra była wyrównana, obie drużyny grały bardzo dobrą defensywą. Pod koniec pierwszej połowy nasz reprezentant strzelił swojego pierwszego gola w rozgrywkach, tym samym dając nam prowadzenie (1:0). W krótkim odstępie czasowym rywale wykorzystali okazje do wyprowadzenia naszego bramkarza Adriana Kolasy z bramki i trafili wyrównującego gola (1:1). Pokrzykiwania i słowa otuchy kibiców dawały jeszcze wiarę na wygranie spotkania. Jak widać zmotywowały autora pierwszego gola do powtórzenia bramki i mimo próby odebrania piłki poradził sobie doskonale, zmieniając końcowy wynik na 2:1 dla gospodarzy, kontynuując dobrą dwu-meczową passę.

Strzelec: Maciek Paprocki (2).

mecz 5 2

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie