BIP

Inauguracja sezonu siatkarskiego chłopców
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Znowu skucha ;-)W środę 4 listopada siatkarze z Liceum Ogólnokształcącego nr 14 zagrali mecz siatkówki z ZSEE. W składzie naszej drużyny znaleźli się: Tomasz Frankowski Jan Malec Piotr Klimaszewski Kacper Nowotarski Mateusz Sławiński Przemek Gumowski Marcel Macieszonek

Był to ich pierwszy mecz, więc wszelkie niedociągnięcia były przewidywalne, niektórzy z zawodników po raz pierwszy stanęli na boisku, reprezentując szkołę w piłce siatkowej, a mimo to poradzili sobie bardzo dobrze. Mimo wyniku 3-0 dla gości mecz był interesujący i dał nam nadzieję na dobrą grę w przyszłości. Mamy nadzieję, że wyciągnęli wnioski, postarają się bardziej zgrać oraz następny mecz zagrać o wiele lepiej.

1siatk mecz2

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie