BIP

Ostatni mecz sezonu piłkarskiego
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

zsee1Dnia 10 listopada odbył się mecz piłki nożnej. Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie ZSEE i Liceum Ogólnokształcącego nr 14. Z początku wydawałoby się, ze spotkanie nie będzie wyróżniało się na tle pozostałych, w których to prowadził przeciwnik. Jednak po zdobytej pierwszej bramce zawodników ZSEE, gra wyrównała się, a nawet nasi gracze zdobyli punkt (1:1).

Druga polowa rozpoczęła się remisem, jednak już chwile po gwizdku przeciwnicy zmienili wynik ma 2:1. Kilka minut później jeden z zawodników ZSEE zachował się nieprzepisowo i sędzia zarządził wykonanie rzutu wolnego, który został perfekcyjnie wykonany i ponownie wyrównał wynik (2:2).

Tuz przed końcem meczu przeciwnicy mieli dużo okazji do strzelania bramek, a w naszej drużynie zabrakło dobrej gry defensywnej. Mimo dobrej formy bramkarza i kilku niecelnych ataków na bramkę, mecz zakończył się wynikiem 2:5 dla gości.

Strzelcy: Mateusz Grabski (1), Szymon Sobieski (1)

zsee3

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie