16 marca odbył się Finał II Wojewódzkiego Konkursu Międzyprzedmiotowego w języku angielskim. Po przejsciu etapu pisemnego dziesięciu finalistów dzielnie walczyło o tytuł laureata odpowiadając na pytania sprawdzające znajomość języka angielskiego, matematyki, biologii oraz realioznawstwa.

Laureatami zostali Julia Kordaczuk z GM 42, Aleksandra Wołejsza z GM 16 oraz Ewa Komorowska z GM 32.

Warto wspomnieć, że do grona finalistów dostała się jeszcze dwójka naszych uczniów - Agata Kobylińska i Marcin Prabucki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Kuratorium Oswiaty, Radę Rodziców ZSO Nr 2 oraz wydawnictwo Express Publishing.

SREBRNA SZKOŁA 2018

P1190032.JPG