Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Tydzień trzeci

WYKAZ LEKCJI ON LINE NA TYDZIEŃ 30.03. - 03.04.2020

POZOSTAŁE LEKCJE REALIZOWANE SĄ W FORMACH PRZEKAZANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTOWYCH PRZEZ KOMUNIKATORY
I STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY

klasa nazwisko i imię nauczyciela przedmiot dzień i godzina lekcji on line dzień i godzina lekcji on line
1AG Babik Anna język angielski PIĄTEK 8.30 - 9.30  
Piasecka Patrycja język angielski ŚRODA 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Bagińska Dorota język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
1AP Babik Anna język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 10.15 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Bagińska Dorota język angielski WTOREK 11.00 - 12.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Kłosowska Anna język angielski WTOREK 10.00 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Kołodziej - Leśniak Katarzyna język polski

PONIEDZIAŁEK 13.00-10.0,

WTOREK 14.00 - 15.00

CZWARTEK, PIĄTEK 13.00 - 14.00
1BG Wiśniewska Iwona język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Babik Anna język angielski PIĄTEK 8.30 - 9.30  
Bagińska Dorota język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Piasecka Patrycja język angielski ŚRODA 9.50 - 11.30  
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
1BP Gabler Małgorzata język hiszpański WTOREK 12.00 - 12.40  
Kłosowska Anna język angielski WTOREK 10.00 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.01
Babik Anna język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 9.50 - 11.30  
Bagińska Dorota język angielski WTOREK 11.00 - 12.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 10.15 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
1CG Babik Anna język angielski PIĄTEK 8.30 - 9.30  
Piasecka Patrycja język angielski ŚRODA 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Bagińska Dorota język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
1CP Bagińska Dorota język angielski WTOREK 11.00 - 12.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Babik Anna język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 9.50 - 11.30  
Kłosowska Anna język angielski WTOREK 10.00 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.01
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 10.15 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Gabler Małgorzata język hiszpański WTOREK 12.00 - 12.40  
1DG Babik Anna język angielski PIĄTEK 8.30 - 9.30  
Piasecka Patrycja język angielski ŚRODA 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Bagińska Dorota język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Bagińska Dorota język angielski SEKCJA ANG. PONIEDZIAŁEK 11.30 - 12.30 PIĄTEK 12.30 - 13.30
1DP Piasecka Patrycja język angielski PONIEDZIAŁEK 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 ŚRODA 9.00 - 10.00
1E Prostecka-Siwy Izabela godzina wychowawcza PIĄTEK 13.00 - 14.00  
Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański GR.1 WTOREK 11.30 - 12.30 GR.2 WTOREK 13.00 - 14.00
Babik Anna język angielski GR. 1 PIĄTEK 11.30 - 12.30  
1FG Babik Anna język angielski PIĄTEK 8.30 - 9.30  
Piasecka Patrycja język angielski ŚRODA 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
Bagińska Dorota język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 10.00 - 11.00 PIĄTEK 9.00 - 10.00
1FP Bagińska Dorota język angielski WTOREK 11.00 - 12.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Babik Anna język angielski ŚRODA 11.30 - 12.30  
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 9.50 - 11.30  
Kłosowska Anna język angielski WTOREK 10.00 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.01
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 10.15 - 11.00 PIĄTEK 10.00 - 11.00
Kołodziej - Leśniak Katarzyna język polski PONIEDZIAŁEK , WTOREK 12.00 - 13.00 CZWARTEK, PIĄTEK 12.00 - 13.00
2A Grygorowicz-Szulc Anna geografia PIĄTEK 12.00 - 14.00  
Babik Anna język angielski CZWARTEK 10.00 - 11.00  
Deubel Joanna język angielski PONIEDZIAŁEK 11.30 - 12.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 12.00 - 12.40 CZWARTEK 10.30 - 11.30
Piasecka Patrycja język angielski CZWARTEK 9.50 - 11.30  
Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 12.30 - 13.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Wiśniewska Iwona język angielski PONIEDZIAŁEK 11.00 - 12.00 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański ŚRODA 13.00 - 14.00  
2B Deubel Joanna język angielski PONIEDZIAŁEK 11.30 - 12.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Babik Anna język angielski CZWARTEK 10.00 - 11.00  
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 12.00 - 12.40 CZWARTEK 10.30 - 11.30
Piasecka Patrycja język angielski CZWARTEK 9.50 - 11.30  
Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 12.30 - 13.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Wiśniewska Iwona język angielski PONIEDZIAŁEK 11.00 - 12.00 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Bierkowska Aneta biologia WTOREK 12.40 - 13.25 CZWARTEK 11.45 - 13.25
Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański ŚRODA 13.00 - 14.00  
Grygorowicz-Szulc Anna geografia PIĄTEK 12.00 - 14.00  
2C Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 12.30 - 13.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Deubel Joanna język angielski PONIEDZIAŁEK 11.30 - 12.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Babik Anna język angielski CZWARTEK 10.00 - 11.00  
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 12.00 - 12.40 CZWARTEK 10.30 - 11.30
Wiśniewska Iwona język angielski PONIEDZIAŁEK 11.00 - 12.00 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Piasecka Patrycja język angielski CZWARTEK 9.50 - 11.30  
Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański ŚRODA 13.00 - 14.00  
Przeobrażeńska Joanna język polski PIĄTEK 12.30 - 13.30  
2D Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański ŚRODA 13.00 - 14.00  
Deubel Joanna język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 ŚRODA 9.00 - 10.00
Kłosowska Anna język angielski ŚRODA 9.00 - 10.00 PIĄTEK 12.00 - 13.00
Grygorowicz-Szulc Anna geografia WTOREK 11.00 - 13.00  
2E Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 12.30 - 13.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Deubel Joanna język angielski PONIEDZIAŁEK 11.30 - 12.30 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Babik Anna język angielski CZWARTEK 10.00 - 11.00  
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 12.00 - 12.40 CZWARTEK 10.30 - 11.30
Piasecka Patrycja język angielski CZWARTEK 9.50 - 11.30  
Wiśniewska Iwona język angielski PONIEDZIAŁEK 11.00 - 12.00 CZWARTEK 10.00 - 11.00
Grygorowicz-Szulc Anna geografia PIĄTEK 12.00 - 14.00  
Prostecka-Siwy Izabela język hiszpański GR. A CZWARTEK 11.00 - 12.00 GR. B PIĄTEK 11.00 - 12.00
3A Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 9.00 - 10.00 CZWARTEK 12.30 - 13.30
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 8.30 - 9.50 ŚRODA 11.30 - 12.30
Deubel Joanna język angielski CZWARTEK 11.00 - 13.00  
Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 9.15 - 10.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Grygorowicz-Szulc Anna geografia ŚRODA 12.00- 14.00 CZWARTEK 14. - 16.00
3B Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 8.30 - 9.50 ŚRODA 11.30 - 12.30
Deubel Joanna język angielski CZWARTEK 11.00 - 13.00  
Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 9.00 - 10.00 CZWARTEK 12.30 - 13.30
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 9.15 - 10.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Grygorowicz-Szulc Anna geografia ŚRODA 12.00- 14.00 CZWARTEK 14. - 16.00
Bierkowska Aneta biologia WTOREK 14.00 - 15.30  
3C Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 8.30 - 9.50 ŚRODA 11.30 - 12.30
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 9.00 - 10.00 CZWARTEK 12.30 - 13.30
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 9.15 - 10.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Deubel Joanna język angielski CZWARTEK 11.00 - 13.00  
Przeobrażeńska Joanna język polski PONIEDZIAŁEK 12.00 - 13.00 ŚRODA 12.00 - 13.00 PIĄTEK 9.50 - 11.30
3D Bagińska Dorota język angielski PONIEDZIAŁEK 10.00 - 11.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Deubel Joanna język angielski CZWARTEK 11.00 - 13.00  
Piasecka Patrycja język angielski WTOREK 8.30 - 9.50 ŚRODA 11.30 - 12.30
Kłosowska Anna język angielski PONIEDZIAŁEK 9.00 - 10.00 CZWARTEK 12.30 - 13.30
Wiśniewska Iwona język angielski WTOREK 9.15 - 10.00 CZWARTEK 9.00 - 10.00
Grygorowicz-Szulc Anna geografia ŚRODA 12.00- 14.00 CZWARTEK 14. - 16.00
Deubel Joanna konwersacje językowe PONIEDZIAŁEK 13.00 - 14.00 ŚRODA 10.00 - 11.00

 


J. polski

Klasa 3C:
  • ..........
Klasa 2C:
Klasy 1 CD po gimnazjum:
Klasa 1 BG, 1 BP, 1CP:
Klasa 2A i 2E
  • Proszę zalogować się na platformie epodreczniki.pl i wybrać temat z j.polskiego: Kordian - niespełniony "bohater Polaków"?
  • Przeczytać fragmenty tekstu i przeanalizować ćwiczenia: 1,2,3.1,3.6,5,9,12,13 oraz sprawdzić poprawność własnych odpowiedzi.
  • W zeszycie lekcyjnym wykonać pisemnie ćw. 3.4, 4,6,8,14.1,14.2, 15.
  • .W podręczniku drukowanym (WSiP) do j.pol. zapoznać się z tematem nr 33: Dramat rodzinny w "Nie-Boskiej komedii" (s. 179 - 183).
  • Chętnym osobom proponuję zapoznanie się w Internecie z biografią i  twórczością Zygmunta. Krasińskiego  
Klasa 1DP i 1EP:
Klasa 1AP i 1FP:
  • kontakt przez Messenger i e-maila klasowego - na bieżąco wysyłam karty pracy i polecenia do wykonania  
  • kontakt przez Skype'a codziennie od poniedziałku do piątku, prowadzenie zajęć:
    1. klasa 1FP - 12.00 - 13.00
    2. klasa 1AP - 13.00 - 14.00
Klasa 1AG
  • nauczanie zdalne przez portal e-podręczniki oraz materiały przesyłane  grupie klasowej
Klasa 1FG
  • nauczanie zdalne przez portal e-podręczniki oraz materiały przesyłane  grupie klasowej
Klasa 2B
  • nauczanie zdalne przez portal e-podręczniki oraz materiały przesyłane  grupie klasowej
Klasa 3B
  • nauczanie zdalne przez portal e-podręczniki oraz materiały przesyłane  grupie klasowej
Klasa 3D
  • nauczanie zdalne przez portal e-podręczniki oraz materiały przesyłane  grupie klasowej
KLASA 3A
  • zdalne nauczanie e-podręczniki, komunikator w e-dzienniku, e-mail grupowy;

KLASA 2D
  •   zdalne nauczanie e-podręczniki, komunikator w e-dzienniku.
KLASA 1EP
  • W zeszycie odpowiedzieć pisemnie na dwa polecenia:
    • a) Czy Tristana można nazwać średniowiecznym rycerzem idealnym? Uzasadnij odpowiedź (ok. 10 zdań).
    • b) Wymień w punktach najważniejsze motywy fantastyczne z "Tristana i Izoldy".
  • Proszę zalogować się na platformie epodreczniki.pl i odnaleźć temat z j. polskiego (szkoły ponadpodstawowe, średniowiecze): "Dante w piekle, czyśćcu i niebie." Przeczytać zamieszczone fragmenty "Boskiej komedii" Dantego.
  • Przeanalizować ćwiczenia 1,2,3,4.2,4.5,4.6 i sprawdzić poprawność własnych odpowiedzi.
  • Pisemnie w zeszycie wykonać ćw. 4.3, 7.
  • Chętne osoby mogą dodatkowo wykonać zadania "Dla zainteresowanych".

Matematyka

Klasa 3A:
  •     do piątku powtórzyć ciągi
  • Materiały przesłane grupie klasowej.
Klasa 1DG:
  • Kontakt z gospodarzem klasy.
Klasa 2B:
  • Materiały przesłane grupie klasowej.
Klasa 1FG:
  • Kontakt z gospodarzem klasy.
Klasa 1AP:
  • Kontakt z gospodarzem klasy.
Klasa 3A, 3D:
  •  kontakt z gospodarzem
Klasa 2E:
  •   kontakt z gospodarzem klasy
Klasa 2A:
  •   klasa 2a kontakt z gospodarzem klasy
Klasa 1FP:
  •   kontakt z klasą przez ucznia Adama
Klasa 3C
Klasa 2D:
  • .........
Klasa 1AG:
  •  ..........
Klasa 1BG i 1CG:
  •  ..........
Klasy 2D, 1DG, 1DP (Matematyka po angielsku)
  • powtarzanie już odbytych lekcji
Klasa 3D (Matematyka po angielsku):
  •  arkusze maturalne z matematyki po angielsku - materiały przesłane uczniom

BIOLOGIA, PRZYRODA

Klasy 1BP (medyczna) i 1BG – biologia (medyczna)  oraz 2e - przyroda:
  • Wszystkie zadania, przydatne linki, ważne terminy, rekomendowane filmy i tym podobne materiały przesyłane są za pośrednictwem poczty elektronicznej bezpośrednio do każdego ucznia.
Klasa 1ABCD po Gimnazjum:
  • ..........
Klasa 2B:
  • kontakt z nauczycielem przez komunikator Messenger na grupie. Rodziców proszę o kontakt z pomocą komunikatora w dzienniku elektronicznym. Terminy wykonania poszczególnych zadań umieszczam na grupie klasowej.
  • ..........
Klasa 3B:
  • Kontakt z nauczycielem przez komunikator Messenger na grupie.  Terminy wykonania poszczególnych zadań umieszczam na grupie klasowej
  • ...........
Klasy 1 ACDF po szkole podstawowej:
  • ..........
Klasa 2C:
Klasa 3C:

 

 

 

EKOLOGIA

Klasa 2B:
Klasa 3B:
  • temat dzisiejszej lekcji- Biomy lądowe kuli ziemskiej str.212- 215.
    Proszę przeanalizować wszystkie biomy lądowe i opracować jeden z nich. W analizie biomu należy uwzględnić następujące informacje ( korzystając z dodatkowej literatury):
    -występowanie,
    -długość dnia i nocy,
    - średnie temperatury dobowe,
    - roczną sumę opadów,
    - rodzaj gleby,- dominujące zwierzęta i rośliny,
    - inne cechy.
    Charakterystykę biomu należy przesłać na moją prywatna pocztę(e- dziennik często nie działa) - bozenaraszk(at)wp.pl lub na dziennik elektroniczny do15 kwietnia. Praca będzie oceniona - FORMA DOWOLNA (np. tabela,prezentacja, krzyżówka, opis.

GEOGRAFIA

Klasy 1 po szkole podstawowej:
  • ..........
Klasy 1 po gimnazjum:
  • ..........
Klasy 2:
  • ..........
Klasy 3:
  • ..........

HISTORIA, WOS, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

WOS - klasy 1ABF po gimnazjum:
Klasy pani Joanna Diedtrich :
  • ..........
Klasy pani Darii Jobskiej:
Klasy pani Brygidy Hajduk Migdalskiej:

LABORATORIUM BIOFIZYCZNE

Klasy 1 AP, 1 FP:

FIZYKA

Klasy pani Ewy Pasławskiej:

CHEMIA

Klasy 1 ACF po gimnazjum:
  • ..........
Klasy 1 CDF po szkole podstawowej:
Klasy 1 B po szkole podstawowej:
Klasy 1 B po gimnazjum:
  • ..........
Klasy 2 - rozszerzenie
Klasy 3 rozszerzenie:

EDB

Klasy 1:
  • ..........

Język angielski

Podręczniki do języka angielskiego udostępnione w wersji on line
Klasy pani Agnieszki Jastrzębskiej:
  • Wszystkie informacje w aplikacji TEAMS na portalu Offce 365.
  • Klasy 1 LO po SP:
    1. Proszę o wykonanie zadań z podręcznika od strony 88 do strony 91 i z ćwiczeń od strony 84-88. W załączniku prezentacja dotycząca czasowników modalnych. Przesyłam klucz odpowiedzi do zadań z poprzedniego tygodnia.
    2. Następne zadania oraz możliwość zdobycia oceny w poniedziałek 06.04.2020
  • Klasy 1 LO po gimnazjum:
    1. Proszę o wykonanie zadań z podręcznika od strony 74 do strony 75 i z ćwiczeń od strony 68-71. W załączniku prezentacja dotycząca reported speech  (mowa zależna)
    2. Przesyłam klucz odpowiedzi do zadań z poprzedniego tygodnia.
    3. Następne zadania oraz możliwość zdobycia oceny  w poniedziałek 06.04.2020
  • Klasy 2 LO:
    1. Proszę o wykonanie zadań z podręcznika od strony 24 do strony 26 i z ćwiczeń od strony 20-23. W załączniku prezentacja dotycząca czasowników modalnych i czasów przyszłych.
    2. Następne zadania oraz możliwość zdobycia oceny w poniedziałek 06.04.2020
  • Klasy 3 LO
Klasy pani Patrycji Piaseckiej:
  • Klasy 1 LO
  • Klasy 2 LO
  • Klasy 3 LO
Klasy pani Doroty Bagińskiej:
  • ..........
Klasy pani Anny Kłosowskiej:
  • ..........
Klasy pani Anny Babik:
  • Klasy 2 LO:
    1. ..........
  • Klasy 1 po szkole podstawowej:
    1. ..........
  • Klasy 1 po gimnazjum:
    1. ..........
  • Klasa 1 EP:
    1. ..........
Klasy pani Iwony Wiśniewskiej:
  • klasa1Dp
    1. do 30.03 Student’s Book progress check 5 (do końca)
    2. lekcja Zoom 30.03
  • klasy 1 po szkole podstawowej :
    1. wysłuchać audiobook The patient by Arthur Conan Doyle (https://www.youtube.com/watch?v=EtXlbYILn9k )odesłać odpowiedź na pytania what’s that about? Did you ejoy it? (200-250 words)
    2. lekcja Zoom - 31.04.2020
  • klasy 1 po gimnazjum :
    1. Vocabulary bank 1 i 2 oraz grammar bank 1 strony 113,114,115
    2. lekcja Zoom - 01.04.2020
  • 2abce :
    1. grammar bank1 zadanie 1,2,3,4
    2. Grammar bank2 zadania 1,2,3,4,5 wysłać zdjęcia zrobionych zadań
    3. lekcja Zoom - 30.04.2020
  • 3abcd :
    1. Do 27.03 sprawdzić z kluczem poprzednie zadania oraz z repetytorium str.112 i 138 (przesłać zdjęcia tych dwóch stron)
    2. Lekcja Zoom – 31.03
Klasy pani Joanny Deubel:
  • 1abcf – kontakt przez aplikację Messenger
  • 2abce - kontakt przez aplikację Messenger
  • 3abcd - kontakt przez aplikację Messenger
  • materiały
Klasy pani Anny Kłosowskiej:

Historia nauczana dwujęzycznie

Wszystkie klasy:

Materiały

 


Język obcy zawodowy

Klasy pani Agnieszki Jastrzębskiej:
  • ..........

Język hiszpański

Klasy pani Izabeli Prosteckiej Siwy:
  • Klasa 1 EP, 2E, 2ABCD - informacje wysyłane na bieżąco na google classroom oraz na messenger
Klasy pani Magdaleny Samulczyk Wolskiej:
Klasy pani Małgorzaty Gabler :
  • Wszystkie klasy - materiały zamieszczane na Google Classroom.
  • Dodatkowo, od wtorku 29.03. będą się odbywać 30-40 min. zajęcia na platformie Zoom (zgodnie z planem lekcji).
  • Szczegóły będą umieszczone na Google Classroom przed zajęciami.

Język niemiecki

Informacje dla wszystkich klas:

 Informatyka

Klasy 1 ABCD po szkole podstawowej
Klasy II - Informatyka użytkowa:
  • Serwis snakify.org - informacje zostały wysłane przez komunikator
Klasa III - Informatyka użytkowa:
Klasy 1 ABCD po gimnazjum:

WOK

Wszystkie klasy pierwsze po gimnazjum:
  • 1). Proszę zapoznać się w podręczniku z zagadnieniem happeningu (str. 93).
  • 2). Przeczytać  w Internecie tekst na stronie:culture.pl › artykul › tadeusz-kantor-i-sztuka-happeningu.
  • 3) Obejrzeć wybrane materiały archiwalne happeningów Tadeusza Kantora, zwracając uwagę na charakterystyczne elementy tej sztuki.
  • 4). Polecam także obejrzenie  w Internecie rekonstrukcji po 40 latach "Panoramicznego happeningu morskiego"  T. Kantora lub innych jego sztuk teatralnych (Cricot 2).
 

Podstawy Przedsiębiorczości

Wszystkie klasy pierwsze:

Historia sztuki

  • 1KLASY II i III
    1. Przypominam o konieczności wykonania krótkiej recenzji lub wypowiedzi na temat wydarzenia artystycznego. 
    2. W związku z zaistniałą sytuacją można na przykład wykorzystać linki np na arte. tv
 
  • 2Dodatkowo dla klas II
    1. W ramach bieżących lekcji proszę zapoznać się z filmem na temat Quattrocenta na e-podręczniki - historia sztuki. 
    2. Proszę też obejrzeć na kukulturze pl/utknales-w-domu-t-12-slynnych-muzeow-oferuje-wirtualne-spacery 
    3. w Galerii Ufizzi obejrzeć Galerię Renesansu i wypisać 3 dzieła, które Was urzekły oraz krótko uzasadnić wybór. 

Filozofia i Etyka

Wszystkie klasy:

 W-F

Zestaw ćwiczeń dla wszystkich uczniów

Religia

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0687_edited.jpg

XIV LO