Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

nazwisko i imię nauczyciela klasa Termin i godziny konsultacji INDYWIDUALNYCH (dla uczniów i ich rodziców) (np.czwartek 14.00-15.00). Konsultacje nie mogą się odbywać w czasie planowych zajęć ucznia (!!!) Sposób indywidualnych konsultacji ucznia z nauczycielem:
Adamczewska Jadwiga wszystkie klasy poniedziałek 14-15. Microsoft Teams
Babik Anna wszystkie klasy WTOREK 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Bagińska Dorota wszystkie klasy czwartek 14.00-15.00 Microsoft Teams, Messenger
Bazylewicz Elżbieta wszystkie klasy wtorek g. 16.15 - 17.00 Microsoft Teams
Deubel Joanna wszystkie klasy środa 15-16 Microsoft Teams
Diedtrich Joanna wszystkie klasy czwartek 14 - 15 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Fajer-Szczerbatko Paulina wszystkie klasy Ustalane z uczniami na bieżąco. Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Gabler Małgorzata wszystkie klasy środa 15:00 - 16:00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Grygorowicz-Szulc Anna wszystkie klasy środa 13.00-14.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Hajduk-Migdalska Brygida wszystkie klasy środa 15.00-16.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Jaczewska Bożena wszystkie klasy wtorek 14.30 - 15.30 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Jastrzębska Agnieszka wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams
Jobska Daria wszystkie klasy wtorek 14.00-15.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego, Messenger
Juryś-Pietraszko Koleta wszystkie klasy poniedziałek 16.00-17.00 komunikator dziennika elektronicznego
Kłosowska Anna wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Kołodziej-Leśniak Katarzyna 1AP środa 13.00-14.00 Microsoft Teams, Skype, Messenger
Kołodziej-Leśniak Katarzyna 1FP środa 12.00-13.00 Microsoft Teams, Skype, Messenger
Kołodziej-Leśniak Katarzyna ind. czwartek 14.00-15.00 Microsoft Teams, Skype, Messenger
Komarzyńska-Jasiak Małgorzata wszystkie klasy Wtorek 16.00 - 17.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Kudyba Weronika 1E piątek 13.00-14.00 Microsoft Teams
Malujdy Przemysław wszystkie klasy wtorek 14-15 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Mazur Agnieszka wszystkie klasy wtorek 15.30-16.15 Microsoft Teams
Mika Aneta wszystkie klasy wtorek 14.00-15.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Miler Lidia 2D środa 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Navarro Pedreno Cesar wszystkie klasy piatek 15-16 Microsoft Teams
Ostapiuk Maciej wszystkie klasy czwartek 15.30-16.30 w budynku szkolnym, Microsoft Teams, Messenger
Pakutko-Bębenek Jolanta wszystkie klasy wtorek 14.30-15.30 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Pasławska Ewa wszystkie klasy poniedziałek 13.30-14.30 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Piasecka Patrycja wszystkie klasy na bieżąco według potrzeb Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Prostecka-Siwy Izabela 1E Czwartek 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Prostecka-Siwy Izabela 2 (j. hiszp) środa 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Prostecka-Siwy Izabela 2E wtorek 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Samulczyk-Wolska Magdalena wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Sawicka Marta wszystkie klasy czwartek 15.20-16.05 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Skrzypczak Agnieszka wszystkie klasy poniedziałek 15.30-16.30 Microsoft Teams
Sochański Piotr wszystkie klasy Piątek 16-17 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Solich Monika wszystkie klasy poniedziałek 16-17 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Spręga Rafał wszystkie klasy na bieżąco według potrzeb Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Szewczyk Marcin wszystkie klasy poniedziałek 16:15-17:15 Microsoft Teams
Szkibiel Aleksandra wszystkie klasy czw 14:00 -15:00 Microsoft Teams
Szumocka Edyta ind. piątek 12.30-13.30 e-mail (służbowy), telefon
Szumocka Edyta 1CP piatek godz. 14.00-15.00 e-mail (służbowy), telefon
Wiśniewska Iwona wszystkie klasy po uzgodnieniu z uczniem Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Wojcieszak Marta wszystkie klasy czwartek 16.00 -17.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0668_edited.jpg

XIV LO