Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

nazwisko i imię nauczyciela klasa Termin i godziny konsultacji INDYWIDUALNYCH
(dla uczniów i ich rodziców)
Sposób indywidualnych konsultacji ucznia z nauczycielem:
Adamczewska Jadwiga wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams
Babik Anna wszystkie klasy ŚRODA 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Bagińska Dorota wszystkie klasy czwartek 14.00-15.00 Microsoft Teams, Messenger
Bazylewicz Elżbieta wszystkie klasy wtorek g.16.15 - 17.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Bednarek Katarzyna wszystkie klasy czwartek godzina 15-16. komunikator dziennika elektronicznego, WhatsApp, Skype, Messenger
Cruz Martos Martinez Rosa wszystkie klasy Sroda 15.00-16.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Deubel Joanna wszystkie klasy pn 14-15 Microsoft Teams, Messenger
Diedtrich Joanna wszystkie klasy czwartek 14,30- 15,30 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Dudek Renata 1BP poniedziałek 14.00-15.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Dudek Renata 1FP, 1CP wtorek 14.00-15.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Dudek Renata wszystkie klasy drugie piątek 14.00-15.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Fajer-Szczerbatko Paulina wszystkie klasy ustalane z uczniami na bieżąco Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Gabler Małgorzata wszystkie klasy piątek 14:00 - 15:00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Grygorowicz-Szulc Anna wszystkie klasy środa 13.00-14.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Hajduk-Migdalska Brygida wszystkie klasy środa 15.00-16.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Jaczewska Bożena wszystkie klasy czwartek 14.30 - 15.30 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Jastrzębska Agnieszka wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams
Jobska Daria wszystkie klasy środa 15.00-16.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego, Messenger
Juryś-Pietraszko Koleta wszystkie klasy poniedziałek 16.00-17.00 komunikator dziennika elektronicznego
Kłos Michał wszystkie klasy poniedziałek (16:20 - 17:20) Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Kłosowska Anna wszystkie klasy poniedziałek 14-15 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Kołodziej-Leśniak Katarzyna ind. czwartek 14.00-15.00 Microsoft Teams, Skype, Messenger
Kołodziej-Leśniak Katarzyna wszystkie klasy środa 13.00-14.00 Microsoft Teams, Skype, Messenger
Komarzyńska-Jasiak Małgorzata wszystkie klasy Poniedziałek 16.00 - 17.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Kudyba Weronika 1E piatek 13.30-14.30 Microsoft Teams
Majewska Renata 2C x Microsoft Teams, e-mail (służbowy), telefon komórkowy
Malujdy Przemysław wszystkie klasy wtorek 14-15 komunikator dziennika elektronicznego
Mazur Agnieszka wszystkie klasy czwartek 14.00-15.00 Microsoft Teams
Mika Aneta wszystkie klasy poniedziałek 14.00 -15.00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Miler Lidia 2D środa 15:00-16:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Navarro Pedreno Cesar wszystkie klasy piatek 15-16 Microsoft Teams, socrative
Ostapiuk Maciej wszystkie klasy czwartek 15:30-16:30 Microsoft Teams, Messenger
Pakutko-Bębenek Jolanta wszystkie klasy wtorek godz 14.30 - 15.30 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Pasławska Ewa wszystkie klasy poniedziałek 13.30-14.30 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Piasecka Patrycja wszystkie klasy na bieżąco według potrzeb Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Prostecka-Siwy Izabela wszystkie klasy wtorek 14:00-15:00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Samulczyk-Wolska Magdalena wszystkie klasy Poniedziałek 14-15 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Sawicka Marta wszystkie klasy czwartek 15.20-16.05 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Skrzypczak Agnieszka wszystkie klasy poniedziałek 15.30-16.30 Microsoft Teams
Sochański Piotr wszystkie klasy Środa 16-17 Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Solich Monika wszystkie klasy poniedziałek 16-17 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Spręga Rafał wszystkie klasy Po uprzednim uzgodnieniu z rodzicem lub uczniem. Na pytania uczniów i rodziców odpowiadam na bieżąco. Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego
Szewczyk Marcin wszystkie klasy poniedziałek 16:15-17:15 Microsoft Teams
Szkibiel Aleksandra wszystkie klasy czw. 14:00 - 15:00 Microsoft Teams, e-mail (służbowy)
Szumocka Edyta ind. piątek 12.30-13.30 e-mail (służbowy), telefon
Szumocka Edyta 1CP czwartek 15.00-16.00 e-mail (służbowy), telefon
Wiśniewska Iwona wszystkie klasy po uzgodnieniu Microsoft Teams, e-mail (służbowy), komunikator dziennika elektronicznego
Wojcieszak Marta wszystkie klasy czwartek 16.00 -17.00 Microsoft Teams, komunikator dziennika elektronicznego, SMS, e-mail

 

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0777_edited.jpg

XIV LO